مجله هایکو

کیف اصلاح مردانه

استفاده از وسایل مشترک موجود در آرایشگاه‌های مردانه ممکن است سلامت شما را به خطر بیندازد، زیرا این وسایل در طول روز، هفته و ماه برای افراد مختلفی به کار می‌رود و ممکن است برخی از آن‌ها آلودگی‌های زیادی همراه خود داشته باشند. به همین جهت با خرید کیف لوازم اصلاح مردانه می‌توان تا حد زیادی از بروز مشکلات بهداشتی پیشگیری کرد. سازندگان کیف‌های نگهداری از وسایل اصلاح مردانه چند ویژگی مهم را در ساخت این کیف‌ها در نظر می‌گیرند. برخی از این ویژگی‎‌ها عبارتند از:

  • استفاده از مواد اولیه‌ی مناسب جهت ساخت کیف
  • استفاده از زیپ‌های محکم
  • طراحی زیبا
  • جادار بودن کیف

چه وسایلی باید در کیف لوازم اصلاح مردانه وجود داشته باشد؟

برخی از لوازمی که باید در کیف لوازم اصلاح مردانه وجود داشته باشند، عبارتند از:

1- قیچی

 یکی از مهم‌ترین وسایل موجود در هر آرایشگاه مردانه، قیچی است. از آنجایی که قیچی‌های مشترک آرایشگاه‌های مردانه روزانه برای اشخاص مختلفی به کار می‌رود، استفاده از آن‌ها از لحاظ بهداشتی چندان جالب نیست. لذا بهتر است از قیچی مخصوص خودتان در کیف لوازم اصلاح استفاده نمایید. قیچی‌های موجود در کیف هم‌ می‌توانند از نوع ساده، پیتاژ و یا هر دو باشند. قیچی‌های ساده برای کوتاهی تمام مو و خط انداختن مناسب هستند در حالی که قیچی‌های پیتاژ به منظور پاک کردن خط قیچی و همچنین کاهش حجم مو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

2- شانه

یکی دیگر از ابزار ضروری هر آرایشگاهی شانه است. شانه‌ها به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

شانه رنگ: این شانه به منظور انتقال رنگ و پخش کردن آن استفاده می‌شود. شانه رنگ خود شامل دو دسته‌ی کوچک و بزرگ است که مدل کوچک آن برای رنگ‌ کردن ابروها که به دقت بالاتری نیاز دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین شانه رنگ را زمانی که قصد رنگ کردن مو و ابروهایتان را داشتید، استفاده کنید.

شانه‌ پوش: شانه پوش به منظور مدل دادن به موها استفاده می‌شود. وجود این شانه در کیف لوازم اصلاح افرادی که علاقه دارند موهایشان همواره حالت زیبایی داشته باشد، امری ضروری است.

3- تیغ ژیلت

 توجه داشته باشید که کیف لوازم اصلاح مردانه صرفاً در آرایشگاه کاربرد ندارد و می‌توانید آن را در سفر یا در منزل هم استفاده کنید. حال چنانچه به یک سفر بروید و در آن‌جا بخواهید ریش‌هایتان را اصلاح کنید، وجود تیغ ژیلت در داخل کیف برایتان بسیار راهگشا خواهد بود. البته توصیه می‌کنیم در داخل کیف حتماً یک خمیر ریش و افتر شیو هم قرار دهید تا راحت‌تر از تیغ استفاده کنید.

4- ماشین اصلاح (لوازم آرایشگاه)

ماشین‌های اصلاح یکی دیگر از ابزار اساسی موجود در آرایشگاه‌ها محسوب می‌شوند که شامل سه گروه دستی، برقی و شارژی می‌باشند. مدل دستی یا مکانیکی ماشین اصلاح اخیراً دیگر منسوخ شده و معمولاً از آن استفاده نمی‌شود. معروف‌ترین مدل برقی ماشین اصلاح، ماشین موزر است. اگر موزر دارید می‌توانید آن را داخل کیف بگذارید و از آرایشگر بخواهید از موزر خودتان استفاده کند. مدل شارژی این ماشین‌ها هم معمولاً برای تراشیدن ریش به کار می‌رود.

5- دسته تیغ

 شاید برایتان جالب باشد که بدانید یکی از بیماری‌هایی که در اثر استفاده از وسایل آلوده مشترک در آرایشگاه‌ها ممکن است به وجود آید، بیماری ایدز است. تیغ‌ها یک بار مصرف هستند اما اگر به هر دلیلی باعث زخمی شدن صورت یا سر فردی شود و خون وی روی دسته تیغ بریزد، دسته تیغ فوق به هیچ عنوان از لحاظ بهداشتی ایمن نیست. لذا دسته تیغ حتماً باید داخل کیف لوازم اصلاح مردانه وجود داشته باشد.

نکاتی در مورد خرید کیف لوازم اصلاح مردانه

برای آن‌که بهترین خرید را در کیف لوازم اصلاح مردانه داشته باشید رعایت برخی نکات بسیار حائز اهمیت است. برخی از این نکات بدین شرح می‌باشند:

  • حتماً به جنس و کیفیت کیف توجه کنید. کیف‌های نامرغوب ممکن است قیمت پایین‌تری داشته باشند اما مشکلاتی همچون آلودگی ابزار، خرابی زیپ و… را می‌توانند به وجود آورند.
  • به سراغ خرید کیف‌های با قیمت‌های نامعقول نروید. ما در راینا مارکت مفتخریم تا کیف‌های لوازم اصلاح مردانه را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. لذا می‌توانید با خیالی آسوده خریدتان را انجام دهید.
  • به جادار بودن کیف توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر می‌خواهید وسایل زیادی را در داخل کیف قرار دهید، مدل‌های بزرگ‌تر آن را انتخاب کنید. در عین حال کیف‌های بیش از حد بزرگ هم نمی‌توانند گزینه مناسبی باشند زیرا فضای زیادی را اشغال می‌کنند.
  • زیبایی و شکیل بودن دیگر هم از جمله مواردی هستند که باید در انتخاب کیف لوازم اصلاح مردانه در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.