مجله هایکو

میز لوازم آرایشی

این ایده می تواند تحول شگفت انگیزی در محیط اتاق خواب شما به خصوص اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است, ایجاد کند. قطعا می توان اصلی ترین مشغولیت های فکری خانم های عزیز را رفع به هم ریختگی و داشتن یک چیدمان منظم و زیبا به ویژه در اتاق هایی با ابعاد کم به شمار آورد. میز لوازم آرایشی .

اگر شما از آن دسته خانم های عزیز سخت پسند و حساس در انتخاب کمد ویا میز لوازم آرایشی هستید؛ و هارمونی نداشتن آن با سایر وسایل منزل به خصوص کمد دیواری علاوه بر کمبود فضا شما را ناراحت می کند؛ به پیشنهاد ترکیب میز آرایشی با کمد دیواری فکر کنید. 

قطعا هر یک متناسب به مدل، اندازه و طرح و شکلی که دارند از کاربرد متفاوت نیز برخوردارند؛ . و یا شاید غیر ممکن است، در این زمان است که هنر طراحی و چیدمان با تدابیر خاص الزامی می گردد. مثلا می توانید کمد دیواری را با میز آرایشی ادغام نمایید.

۱- ترکیب میز لوازم آرایشی با میز دیواری

می توانید از فضا و مکان موجود نهایت استفاده را ببرید به این صورت که در قسمت خالی کمد دیواری از میز آرایشی استفاده کنید،

حالا نوبت به چیدمان و قرارگیری میز آرایش است، آن را با کمد دیواری تلفیق نمایید؛ چگونه ؟ اگر در ادامه به تصاویر ارائه شما نگاه بیندازید، به راحتی متوجه منظور ما می شوید.

۲ – استفاده خلاقانه از کنسول آینه و شمعدان و یا حتی میز کامیپیوتر به جای میز آرایش به نوبه ی خود روشی است، این وسایل را می توانید به راحتی با کمد اتاق خواب خود تلفیق نمایید و طراحی نو و جذابی را خلق کنید، همچنین می توانید در صورت استفاده از کتابخانه در اتاق خواب آن را با میز آرایش و یا کمد دیواری خود ادغام نماید.

مزایای بکارگیری

این عمل یعنی قرار دادن میز آرایش درون کمد دیواری دارای نتایج مطلوب و دلچسبی خواهد بود که شما با انجام آن در واقع خود را از آن بهره مند می کنید:

-میز آرایشی جدید و شیکی در اتاق خواب خود بکار گرفته اید.

-نظم و زیبایی فوق العاده ای را مهمان اتاق خواب خود نموده اید.

-بهترین استفاده را از محیط اتاق خود داشته اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.