مجله هایکو

لاک جذاب

ین روز ها دقت به زیبایی ظاهری برای اکثری از اشخاص دارای اهمیت گردیده است. لاک جذاب .

از‌آنجا که شیک و مرتب بودن برای خانم‌ها میزان مهمی به حساب میآید، می بایست مدام در پی برندهای دارای اعتبار و با کیفیت باشند. قسمتی از زیبایی ظاهری خانم‌ها و دختران برنا را می‌توان در دست‌ها خلاصه کرد. پس خرید لاک جذاب ناخن مطلوب قادر است زیبایی دست‌ها را دوچندان نماید. در صورتی در خصوص برندهای سازنده لاک ناخن اطلاعی ندارید، این نوشته‌ی‌علمی را از دست ندهید.

لاک جذاب ناخن چیست؟

لاک ناخن نوعی ماده ی شیمیایی است که کاربرد آرایشی دارد و زیبایی ناخن ها را چند برابر می کند. جالب است که حتی قبل از وجود لاک ناخن به شکل امروزی، انسان ها برای تزئین ناخن های خود از رنگ های طبیعی استفاده می کردند و این نشان دهنده ی قدمت علاقه ی بشر به زیبایی دست ها و ناخن های خود است. لاک ناخن خوب باید ضمن داشتن رنگ و ظاهری مناسب، مقاومت خوبی در برابر خراشیدگی داشته باشد.

بهترین لاک ناخن چه ویژگی هایی دارد؟

خیلی از افراد برای خرید محصولات آرایشی بیشتر به قیمت آن توجه می کنند و به کیفیت محصول آن طور که باید دقت نمی کنند که این نکته ی ضروری باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. لاک ناخن هم از این موضوع مستثنا نیست و قیمت در کیفیت لاک ها بی تاثیر نیست.

غلظت لاک

غلظت لاک ناخن یکی از مواردی است که باید به آن توجه شود، یک لاک مناسب باید غلظت کافی داشته باشد، غلظت کافی به این معنی است که نه خیلی غلیظ و نه خیلی رقیق باشد، البته در صورتی که لاک شما غلیظ است .

زمان خشک شدن لاک

بهترین لاک های ناخن معمولا 2 تا 3 دقیقه طول می کشد تا خشک شوند و اگر بیشتر از این زمان طول بکشید، نوع لاک شما شاید خیلی مرغوب نباشد. هر چند بررسی این معیار هنگام خرید شاید شدنی نباشد اما به خاطر داشته باشید که زمان خشک شدن لاک نیز نکته ی مهمی است که با غلظت پولیش رابطه ی مستقیم دارد.

چگونه از لاک ناخن هایم مراقبت کنم؟

اگر به سلامتی پوست و ناخن خود اهمیت می دهید و نمی خواهید برای احیای لاک خود از استون استفاده کنید، برای نگهداری پولیش ها باید محیط خاصی را ر نظر بگیرید، اغلب آن ها باید در محیط های خشک نگهداری شوند و بهتر است محیطی تاریک مثل کشو یا استند و جعبه ی مخصوص را برای نگهداری لاک ها در نظر بگیرید. لاک ها در محیط خیلی سرد یا خیلی گرم مثل جایی نزدیک بخاری یا وسایل گرمایشی قرار ندهید. لاک نباید در جایی باشد که نور خورشید می تابد، نور خورشید باعث تغییر مواد شیمیایی آن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.