عطر و ادکلن

عطرهای خاص

عطرهای خاص :

بسیاری از افراد عطرهای خاص و ادکلن را جزئی از زندگی خود می دانند.

این افراد به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند.

از همه مهمتر این دسته از افراد نه تنها عطر و ادکلن خاص خود را بسیار می پسندند

بلکه برای دیگران هم ارزش قائل هستند و سعی بر این دارند که باعث آزار اطرافیانشان نشوند.عطرهای خاص.

بهترین عطر لوکس مردانه به همراه توضیحات کامل

عطرهای خاص :بهترین عطر لوکس مردانه

یک عطر لوکس مردانه و خاص و خوشبو، شما را از افراد دیگر حاضر در آن جمع متمایز کرده و می تواند شخصیت منحصر به فردی به شما دهد. بسیاری از افراد برای مهمانی ها بعد از انتخاب لباس، کیف و کفش به انتخاب عطر خود فکر می‌کنند و این موضوع ذهن آنها را به …

عطر های خاص :بهترین عطر لوکس زنانه

بسیاری از افراد معتقدند خرید بهترین عطر لوکس زنانه و گران قیمت علی رغم صرف هزینه های زیادی که دارند بسیار به صرفه و لذت بخش است، قیمت بعضی از این عطرها بسیار گران قیمت می باشد تا جایی که ممکن است برای برخی از افراد غیرقابل تامین باشد و ‌از توان خرید آن ها …

رایحه تلخ را بشناسید

این نوع رایحه در عطر ها و ادکلن ها درواقع ترکیب چند نوع ساختار رایحه است. به طور مثال ترکیب رایحه چوب با چند رایحه دیگر یا رایحه گل با رایحه های دیگر می تواند به رایحه تلخ تبدیل شود. در زیر چند نمونه از این رایحه ها نام برده شده و ویژگی های آنها به اختصار توضیح داده شده است.

رایحه چوبی

فردی با روحیه آزاد و با اعتماد به نفس که از عطر چوبی استفاده می کند می‌داند که چه می‌خواهد و معمولا آن را به دست می آورد. اگر شخصیت شما طوری است که عطر شما چوبی را میپسندید، مردم ممکن است فکر کنند شما سرسخت و کله‌شق هستید. اما شما یک دوست فوق‌العاده، دلسوز، و بی‌نهایت مهربان هستید.

فردی که از رایحه چوبی خوشش می آید فردی بسیار عاقل است. رایحه ی چوب های خشک (مثل دود تنباکو ، چوب سدر) بیشتر مورد پسند مردان هستند و زنان هم به رایحه بلوط و خزه علاقه مند هستند.

رایحه شرقی

فردی که به این نوع رایحه علاقه دارد،  فردی بی باک ، بی پروا و مرموز است که اجازه نمی دهد دیگران او را به سرعت بشناسند.  این نت ها در ادکلن تلخ مردانه از هرنوع رایحه گرم و رایحه هایی مانند جوز و میخک و رایحه هایی که لذت جنسی می آورند تشکیل شده است و با ترکیب با رایحه های دیگر رایحه تلخ و جذابی را شکل می دهد. بهترین عطر و ادکلن ها با رایحه تلخ مخصوص آقایان در انتهای مقاله گردآوری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.