مجله مد و فشن

سرویس های تک

سرویس های تک

از گذشته تا به امروز گردنبندها در گروه محبوب‌ترین زیورآلات دنیا جای گرفته‌اند. همه ما بارها و بارها از این اکسسوری در مهمانی‌ها و مراسمات مختلف و یا به صورت دائم و روزانه در منزل و محیط کار استفاده کرده‌ایم.ست کردن گردنبند با یقه لباس یکی از روش هایی است که جلوه زیبایی به استایل شما میبخشد.سرویس های تک

گردنبندها جلوه زیبایی به استایل افراد خواهند بخشید. با توجه به اینکه این زیورآلات در بالاترین قسمت بدن یعنی گردن قرار می‌گیرند، نظر همه افراد را به خود جلب می‌کنند. یکی از نکات خیلی مهم در انتخاب یک سرویس ان است که به استایل، نوع لباس و البته یقه لباس بیاید.

 گردنبند مناسب با لباس یقه گرد

یقه‌های گرد معمولا یک فضای خالی دایره‌ای بالای قفسه سینه ایجاد می‌کنند. این مدل یقه در بسیاری از لباس‌های زنانه مشاهده می‌شود. در حقیقت انداختن گردنبند در این نوع لباس باید این فضای خالی را بپوشاند. این نوع یقه به آسانی با انواع گردنبند ست می‌شود و سایزهای مختلف گردنبندها با آن سازگاری دارد.

ست کردن گردنبند با یقه لباس؛ یقه هفت

برای ست کردن گردنبند با یقه لباس هفت بهتر است از پلاک و یا انواع آویزهای کشیده و زاویه‌دار استفاده کنید. این نوع گردنبندها باید تا روی قفسه سینه قرار گیرند تا جلوه‌ای بیشتر داشته باشند. در نظر بگیرید زنجیرهایی بسیار بلند و یا پلاک و آویزهای منحنی برای این نوع لباس مناسب نیستند.

از جواهرات برای برجسته کردن لباس خود استفاده کنید

جواهرات نباید لباس و استایل کلی شما را تحت الشعاع قرار دهد. در عوض، آن ها باید تکمیل کنند لباس شما باشند. به این معنی که زیورآلات استفاده شده باید با ظرافت خاصی توجه سایرین را روی لباس متمرکز کند و بدون دزدیدن نگاه ها ظرافت و زیبایی شما را دو چندان کند. فقط در این صورت است که می توان گفت شما موفق شده اید به زیبایی اکسسوری های خود را با لباس مجلسی انتخاب شده ترکیب کنید.

 از مروارید استفاده کنید

وقتی صحبت از جدیدترین سرویس های جواهر می شود، مروارید در این بین خودنمایی می کند. بسیاری از افراد بر این باورند که مروارید با خود ثروت، شانس و زیبایی به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.