مجله هایکو

ریش تراش خاص

تا مدت ها تیغ تنها ابزار برای اصلاح صورت به شمار می رفت؛ اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی، ریش تراش خاص های برقی جای تیغ را در بازار از آن خود کردند. تیغ هر چقدر هم که با کیفیت باشد و حتی هنگام استفاده از آن از خمیر ریش استفاده شود، باز ههم به بخشی از سلول های زنده ی پوست آسیب می‌رساند.

انواع ریش تراش ها

1_ریش تراش های چرخشی

ریش تراش های چرخشی و یا سه تیغ جزو محبوب ترین و بهترین ریش تراش ها میباشند. این ریش تراش ها اغلب مانند نامشان با سه تیغه چرخشی طراحی شده و بیشتر برای اصلاح های سریع و اصلاح صورت های لاغر مورد استفاده قرار میگیرند. لازم به ذکر است بیشتر ماشین های ریش تراش چرخشی قابلیت خط زن را ندارند.

2_ریش تراش های فویلی و یا توری

ریش تراش های فویلی و یا توری با تعداد تیغه های متنوعی تولید میشوند. در اصلاح با ریش تراش های فویلی برعکس ریش تراش های چرخشی دست شما میبایست با حالت رفت و برگشت برروی پوست حرکت کند. ماشین های ریش تراش فویلی دارای سرعت اصلاح کمتری نسبت به نوع چرخشی بوده و اغلب برای اصلاح صورت های چاق و توپر مورد استفاده قرار میگیرند.

3_ریش تراش های برش مستقیم

ریش تراش های برش مستقیم دارای قابلیت اصلاح صورت ، موهای سر و سایر نقاط بدن میباشند. این ریش تراش ها اغلب در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و برای خط انداختن پشت گردن ، آنکارد صورت و افرادی که بیشتر اوقات ته ریش میگزارند بهترین گزینه میباشند. لازم به ذکر است در صورت استفاده اشتباه از این نوع ریش تراش ها باعث خراشیدگی پوستتان میشوند.

نکاتی که در زمان خرید ماشین ریش تراش باید بدانید

1_اصل بودن ریش تراش

امروزه با توجه به درخواست زیاد مشتریان برای خرید ماشین ریش تراش افراد سودجو اقدام به تولید و پخش ریش تراش های فیک و بی کیفیت در بازار کرده اند. که خرید این محصولات درواقع هدر دادن پولتان میباشد. از این رو به اصل و اورجینال بودن محصول مورد نظر بسیار توجه کنید. و سعی کنید از فروشگاه های معتبر مانند دیجی کالا اقدام به خرید کنید.

2_نوع ریش تراش

نوع و مدل ریش تراش نیز یکی دیگر از فاکتور هایی میباشد که قبل از انتخاب و خرید باید مورد توجه قرار بگیرد. همانطور که در بخش قبل به شما توضیح دادیم هر کدام از مدل های ریش تراش دارای طراحی و کاربردهای خاصی میباشند که شما میتوانید با توجه به سلیقه و نوع کاربردتان یک محصول مناسب انتخاب کنید.

3_منبع تغذیه ریش تراش

منبع تغذیه نیز یکی دیگر از نکات و فاکتور های اصلی در زمان انخاب ریش تراش میباشد. خوشبختانه ماشین های ریش تراش با قابلیت های بی سیم (شارژی) و باسیم (برق خانگی) در بازار یافت میشوند که انتخاب هرکدام از این دونوع بستگی به شرایط استفاده و علاقه خودتان دارد.

4_طراحی بدنه و وزن ریش تراش

طراحی بدنه و وزن نیز یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب ریش تراش میباشد. وزن ریش تراش و طراحی بدنه علاوه بر زیبایی محصول باعث استفاده راحت تر از ریش تراش میشود. یک ریش تراش با کیفیت میبایست دارای وزنی مناسب و طراحی خوش دست باشد که از خستگی دست در هنگام اصلاح جلوگیری کند.

5_نظرات خریداران قبلی 

نظرات خریداران قبلی هر محصول میتواند بهترین راه برای شناخت کیفیت محصول باشد. از این جهت اگر قصد خرید ماشین اصلاح صورت را دارید، به شما پیشنهاد میکنیم به سایت دیجی کالا مراجعه کرده و نظرات خریداران قبلی محصول مورد نظر را مطالعه کنید تا از کیفیت محصول اطمینان حاصل فرمایید.

6_گارانتی و ضمانت نامه

گارانتی و ضمانتنامه در هر محصول کیفیت بالا و اطمینان تولید کننده نسبت به محصولش را نشان میدهد. و همچنین در صورت بروز مشکل نیز میتوانید برای رفع مشکل از طریق گارانتی اقدام کنید. این به این معنی نیست که محصولات بدون گارانتی بی کیفیت میباشند اما اغلب افراد خرید محصولات دارای گارانتی را ترجیح میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.