مجله مد و فشن, مجله هایکو

تاج خاص

روز عروسی فرصتی است تا احساس زیبایی و بی‌نظیر بودن را تجربه کنید و این احساس بدون یک تاج زیبا و خاص کامل نخواهد بود. در ادامه چند نمونه از جدیدترین و خاص‌ترین تاج‌های عروس در سال 2022 آورده شده‌اند.

تاج خاص :تاج عروس سلطنتی

تاج‌های عروس سلطنتی تلفیقی از شکوه، زرق و برق، زیبایی و احساسات دراماتیک را به‌نمایش می‌گذارند. این نوع تاج‌ معمولاً اکسسوری مورد علاقه افراد ثروتمند و مشهور است. با پوشیدن این تاج احساس می‌کنید یک ملکه واقعی هستید.

تاج عروس اکسسوری  ضروری و دوست داشتنی لباس عروس است طوری که نمیتوان هیچ عروس خانمی را بدون تاج تصور کرد ، تمام زیبایی عروس به تاجی است که روی سرش میگذارد. تاج های سلطنتی مدل های متنوع و فوق العاده ای دارند که ظاهر مجللی به شما میبخشند.

البته انتخاب مدل تاج عروس به خیلی چیزها بستگی دارد مثلا به مدل مو ، لباس عروس ، قد و فرم صورت با در نظر داشتن تمام این موارد باید تاج عروس تان را انتخاب کنید اینطوری تاجی که انتخاب میکنید کاملا مناسب و ایده آل است.

 تاج خاص: تاج عروسی نیمه

این مدل تاج عروسی روی موها خوابیده و در یک سمت سر (راست یا چپ)، قرار می گیرد. البته از این مدل تاج، معمولا برای مراسم نامزدی استفاده می شود و برای مراسم عروسی جلوه ی زیادی ندارد. البته اگر شما طرفدار مدل های آرایش عروس بسیار ساده باشید و موهای خود را در عروسی به شکل ساده ای آراسته باشید؛ این مدل تاج برایتان مناسب خواهد بود.

ست تاج عروس با گردنبند و گوشواره

ست تاج عروس : انتخاب اکسسوری‌ های عروس برای زیبایی و تکمیل جذابیت بسیار مهم است که در این میان تاج یکی از مهمترین اکسسوری‌هاست که در جذابیت و زیبایی عروس تاثیر دو چندانی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.