مجله مد و فشن, مجله هایکو

اکسسوری خاص

اکسسوری خاص به جز آرایش و لباس از دیگر آیتم های بسیار مهم و خوشگل که تو یه استایل کامل نیاز هست، استفاده از اکسسوری می باشد که زنونه و مردونه هم نداره و تو هر سن و سالی که باشید برای شیک تر شدن ظاهرتون باید استفاده بشه.

این روزها اکسسوری های مختلف طرفداران زیادی پیدا کرده اند و آنلاین شاپ ها و فروشگاه های بسیاری هستند که در طرح های مختلف ترند های سال رو میفروشن و شما به راحتی میتونین با تشخصی اینکه چی مد شده و یا اینکه اصلا چی بهتون میاد سراغ همون اکسسوری برید که مناسبه.

مهمانی های عید دقیقا همان جایی هستند که شما زیبا ترین استایل خود را انتخاب می کنید و قبل از آن هم به خرید آن می پردازید به خصوص که اگر خانم باشید قطعا لذت خرید رو با هیچ چیزی عوض نخواهید کرد! استفاده صحیح از اکسسوری های مناسب به شما کمک می کند تا با ظاهری بهتر به استقبال بهار آینده رفته و آیتمی که شاید همه به ان توجه نکرده باشند رو شما داتشه باشید و جذاب تر به نظر برسید.

انواع اکسسوری خاص

اما اکسسوری ها اضافاتی هستن که مکمل پوشش اصلی ما میشن و در مجموع به دو دسته تقسیم میشن! اولیش اکسسوری های پوشیدنی هستند که پوشیده میشن مثل دستمال سر، دستمال گردن، شال گردن، کت، چکمه و کفش، کراوات، کلاه، کلاه‌های بی لبه، کمربند و بند‌های شلوار یا ساس بند، جوراب، دستکش، جواهرات، ساعت، دستبند، شال، روسری، جوراب و جوراب‌های ساق بلند!

دومیش اکسسوری هایی هستند که حمل میشن و همونطور که از اسمشون مشخصه حمل کردنی هستند و نه پوشیدنی! این اکسسوری ها شامل کیف پول و کیف‌های دستی، عینک آفتابی، بادبزن‌های دستی، چتر‌های آفتابی و چتر‌های معمولی، کیف جیبی، چوب‌های دستی، کروات ، جاکلیدی، آویز های مختلف و مواردی از این دست می باشند که بهتر است برای انواع اکسسوری های حمل کردنی از رنگ های شاخص و متفاوت استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی در استایل شما ایجاد تنوع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.