مجله هایکو

مداد ابرو عالی

خرید مداد ابرو عالی کار پیچیده‌ای نیست. اما لازم است بدانید باتوجه به رنگ مو، پوست و چشم، چه مداد ابرویی باید بخرید. برای دانستن این نکته‌ها با ما باشید.

خریدن مداد ابرو عالی به اندازه خرید ریمل یا سایه چشم مهم به‌نظر می‌رسد. چراکه فرم ابروها اثر زیادی روی ظاهر صورت شما دارد. باوجود داغی بازار تاتو، فیبروز و غیره ابرو، هنوز خیلی‌ها ابروی طبیعی خودشان را ترجیح می‌دهند؛ البته که جلوه ابرو برای‌شان مهم است و آن را مرتب و خوشگل می‌خواهند. این‌جاست که پای مداد ابرو به کیف لوازم آرایشی باز می‌شود.

کدام مداد ابرو برای ظاهر شما مناسب است

قسمت  دیگر موجود در راهنمای محصول ، High Definition Brow Define است ، یک مداد ابرو که با موم تهیه شده است تا کاربردهای آن بر روی صورت آسان تر شود. با این کار ، دیگر لازم نیست نگران استفاده محصول روی ابروها و عدم موفقیت آن باشید.

برای کمک  بیشتر به شما ، یک مداد ابرو می تواند نوک شیب دار داشته باشد تا اطمینان حاصل کند که ظاهری که قصد دارید برای ابرو های خود بکشید خراب نیست. همچنین شایان ذکر است که بعضی مدادهای ابرو دارای تراش هستند که مصرف کننده بتواند به کمک آن نوک مداد ابروی خود را تیز کند و بهتر بتواند روی ابرو های خود استفاده کند.

اصول انتخابی مداد ابرو

1. همیشه مداد ابرویی که دارای براش یا اسپولی هست خریداری کنید تا بتونید کار طراحی و متقارن سازی ابروها رو باهاش انجام بدید.

2. رنگ مداد ابرو باید هماهنگ با رنگ موها و تارهای ابرو باشه، یعنی شما نمی تونید با مداد ابروی قهوه ای رنگ، ابروهای تیره و مشکی رو آرایش کنید.

3. برای آرایش روزانه، مداد ابرویی با رنگ بسیار تیره یا بسیار روشن نخرید چون هر دوی این رنگ ها، غیر طبیعی هستن و مخصوصا توی آرایش لایت و ملایم، کاملا ناهماهنگ میشن.

4. اول از همه باید ابروها رو طراحی کنید و این کار با استفاده از مداد ابرو امکان پذیره. یه هاله بسیار کمرنگ اطراف خط اصلی ابرو بکشید و در صورتی که هر دو طرف کاملا متقارن و هماهنگ بود، ابروها رو فرم بدید و مداد بکشید.

5. بعد از کشیدن ابروها و رنگ دادن به اونا، حتما تمام تارهای ابرو رو به سمت بالا شونه کنید تا رنگ  به همه تارها و همه قسمت های تار ابرو برسه و هیچ قسمتی بدون رنگ نمونه.

6. هیچ وقت اطراف یا داخل ابرو رو به صورت واضح خط نندازید و برای اون قاب ایجاد نکنید چون باعث مصنوعی شدن آرایش میشه. همیشه با مداد ابرویی که نوک چندان تیزی هم نداره، داخل ابروها رو طوری که انگار می خواید تار مو نقاشی کنید، پر کنید.

7. سعی نکیند نوک مداد ابرو رو کاملا تیز و شارپ کنید چون خط های پررنگ و قابل تشخیصی ایجاد می کنه.

8. قسمت بالای ابرو (آرک ابرو: قسمت تیزی و هشتی ابرو)، تاج ابرو (قسمت ابتدایی ابرو) و همچنین دم ابرو رو نباید خطوط پهن و پررنگ بکشید چون این قشمت ها معمولا کم پشت هستن و نباید خیلی دستکاری و بولد بشن. فقط با مداد، ضربه های سریع و کوتاه بزنید تا کمی رنگ بگیرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.