مجله هایکو

لباس های اسپرت برای خانم ها

لباس های اسپرت برای خانم ها

لباس اسپرت از انواع طرح های پرطرفدار و محبوب برای خانم های جوان می باشد و اگر شما تمایل دارید تیپ و ظاهری متفاوت داشته باشید بهتر است از ست لباس اسپرت زنانه در پوشش تان استفاده نمایید.

لباس های اسپرت در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و شما می توانید از بین آن ها لباسی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید و تغییراتی متفاوتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید.

لباس های اسپرت برای خانم ها

خانم ها از لباس های اسپرت برای حضور در مکان ها و سالن های ورزشی استفاده می کنند همچنین می توانید لباس مجلسی خود را اسپرت انتخاب نمایید و جذابیت ظاهری تان را برای حضور در مهمانی ها و مجالس مختلف تکمیل نمایید.

لباس های اسپرت برای باشگاه در انواع طرح های تیشرت و تاپ و شلوارک و بلوز و … موجود می باشند و بهتر است شما لباسی را انتخاب نمایید که با فرم اندام تان مطابقت داشته باشد و علاوه بر این در زمان پوشیدن لباس احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

لباس های اسپرت برا خانم ها

تیریپ بگ یا تیپ بگی ( Swag style ) که در اصطلاح عامیانه تیپ لش ( لش استایل ) تیپ گنگ نیز به آن گفته می شود.

یکی از ترند های سال های اخیر در ایران است؛ که استایل لش یا تیریپ بگی در بین نسل جدید از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است.

استایل بگی یا لش استایل که به صورت محاوره ای رایج شده است؛ از بهترین نوع استایل برای استفاده در خیابان به شمار می رود.

لباس های اسپرت برای خانم ها :پیدایش استایل بگی یا لش استایل از گذشته تا به امروز

اسم این نوع استایل از روی یک مدل شلوار برداشته شده است؛ که این نوع شلوار دارای برش آزاد و گشاد از بالا تا پایین است.

شلوار های گشاد و آزاد به شلوار های بگی معروف هستند.

همچنین از خصوصیت کلیدی این نوع تیپ و استایل را میتوان به آزاد بودن و گشاد بودن استایل اشاره نمود.

تیپ و استایل بگی یا لش استایل از گذشته تا به امروز مورد استفاده در خیابان بوده است؛ که رفته رفته به استایل روزمره ی جوانان دهه ی هشتادی و برخی از دهه ی هفتادی ها در ایران تبدیل شده است.

در دهه ی 80 میلادی تیپ و استایل بگی در بین سیاه پوستان از محبوبیت بسیاری برخوردار بود؛ که عمدتا اینگونه افراد به سبک رپ یا هیپ هاپ علاقه مند بوده یا در این سبک موسیقی فعالیت داشته اند.

در ابتدای پیدایش شلوار های بگی، دارای جیب های متعدد و گلدوزی شده بودند. که رفته رفته طرحهای شلوغ از این مدل شلوار حذف شدند و جای خود را به فاق بلند و ران و دمپای آزاد تر داده اند.

یکی دیگر از دلایل پیدایش شلوار های بگی این بود؛ که جوان های سیاه پوست جهت اینکه خود را بزرگ تر نشان دهند؛ از شلوار های گشاد و آزاد استفاده می کردند.

همچنین سبک رپ و استایل بگی یا لش استایل .به دلیل تبعیض نژادی که در بین سفید پوستان و سیاه پوستان بود؛ رواج پیدا کرد.

امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از سلبریتی ها و هنرمندان از این نوع سبک پوشش بگی برای استایل روزمره یا حتی کنسرت های خود مورد استفاده قرار می دهند.

به این نوع سبک پوشش نیز، استریت استایل نیز گفته می شود.

معرفی ستایل بگی لش استایل آقایان و خانم و روش ست کردن لباس

یک استایل بگی یا لش استایل کامل، شامل چه گزینه هایی است؟

دوستداران سبک بگ یا لش استایل از شلوار های جین گشاد با رنگ های مختلف که بنا به سلیقه ی شخصی فرد انتخاب می شود؛ استفاده می کنند.

جنس های مختلف شلوار بگ در بازار موجود است؛ که می توان به شلوار هایی از جنس کتان، اسلش پنبه ای، فاستونی، بنگال و … اشاره نمود.

شلوار های جین زاپ دار که دارای برش آزاد و لش هستند؛ یکی از گنگ ترین گزینه های این نوع استایل به شمار می رود.

همچنین مدل های موجود در بازار که قسمت دمپا کش ( دمپاگت ) دارند؛ از دیگر گزینه های استایل بگی هستند.

در قسمت بالا تنه ی استایل بگی، هودی های گشاد و آزاد مورد محبوبیت بسیاری است؛ که میتوان به راحتی با استایل بگ ست کردن و ظاهری فوق العاده داشت.

همچنین کفش هایی که به همراه این سبک استایل مورد استفاده قرار می گیرد؛ از نوع نایک جردن، کفش استن اسمیت، مدل های تخت صاف با لژ های ضخیم و بلند است.

مدل های دیگری از کفش های اسپرت وجود دارد؛ که بسته به سلیقه ی شخصی فرد میتوان مورد استفاد قرار داد.

بیاد داشته باشید که به همراه این نوع استایل نمی توان کفش های کلاسیک پوشید، و بایستی از کفش های اسپرت یا اسنیکرز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.