مجله مد و فشن, مجله هایکو

لباس شب

لباس شب ها نقش بسزایی در شیک پوشی افراد دارد اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که نمی دانید در جشن ها و میهمانی ها چه متناسب با اندامتان است .

لباس شب معمولا از پارچه های مجلل مانند نوعی پارچه ابریشمی .ساتن.وارگانزاو….دوخته میشود.

ابریشم یک الیاف محبوب است .اگرچه این اصطلاحات به طور متناوب مورد استفاده قرار میگیرد .

در طرح پارچه دقت کنید

اول از همه باید به طرح پارچه دقت کنید، اگر ساده و بدون طرح بود که هیچ اما اگر لباسی با پارچه طرح دار را انتخاب کردید، باید توجه کنید که طرح و الگوهای آن، بزرگ و درشت نباشد، چون باعث چاق تر دیده شدن شما خواهد شد. ضمن اینکه لباس هایی با الگوهای طراحی و نقش عمودی، علاوه بر اینکه شما را لاغر نشان می دهد، باعث قد بلندتر دیده شدنتان نیز می شود.

یقه هفت بپوشید

های شب و یا پیراهن هایی که یقه آنها به شکل V است و یا اصطلاحا یقه هفتی هستند، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید. مدل مجلسی های یقه هفت، نگاه ها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می کنند و باعث می شوند که قسمت هایپایین بدن شما که معمولا چاق تر است، از نظر ها پنهان بماند. به طور ناخودآگاه این مدل های مجلسی شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.

مدل هایی زیبا

لباس شب (هایکومارکت)
لباس شب(هایکومارکت)
لباس شب (هایکومارکت)
لباس شب (هایکومارکت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.