مجله هایکو

ست لباس زوجی

ست لباس زوجی

عشق و علاقه و همدلی بسیاری از زوجین باعث میشود در بسیاری از مسائل همرنگ و یکسان باشند. The love and sympathy of many couples make them very similar in many issues که بارزترین آنها ست کردن لباس و استایل است. این هماهنگی علاوه بر لاکچری بودن و نشان دهنده شخصیت بالای زوجین عشق و علاقه بین آنها را زیاد می کند. ست لباس زوجی در این مقاله اشنا میشوید.

ست پوشیدن زن و شوهر ایده بسیار جالبی است که زن و شوهرهای جوان از آن به خوبی استقبال میکنند. میتوانید لباس خانگی ست کنید، لباس مجلسی ست کنید و لباس بیرونی ست کنید. برای ست کردت لباس باید پارچه لباس تان یکی باشد یعنی دقیقا از یک طرح و رنگ مثلا مانتوی چهارخانه سبز و مشکی برای خانم و پیراهن چهارخانه سبز و مشکی برای آقا، همچنین شلوارهایتان باید یک رنگ باشند.

ست لباس زوجی : چگونه لباسمان را با همسرمان هماهنگ کنیم؟

ست کردن و هماهنگ کردن لباس زوج‌ها با هم حس قشنگی میان آنها ایجاد می‌کند. اما یادتان باشد که اگر در این زمینه دقت نداشته باشید یا از قوانین هماهنگی لباس‌ها بی‌خبر باشید، ست شما حسابی خنده‌دار خواهد شد.

  • توجه به رنگ مناسب، اولین و مهم‌ترین نکته است

شاید در مرحله اول به نظرتان برسدکه راحت‌ترین کار پوشیدن دو لباس همرنگ است. اما اشتباه نکنید، پیدا کردن چنین لباس‌هایی نه تنها بسیار دشوار است، بلکه ممکن است کسل کننده و ناخوشایند هم به نظر برسد. توصیه ما به شما این است که رنگ‌هایی از یک پالت رنگی و طیف‌های نزدیک به هم استفاده کنید.

  • هنگام انتخاب جنس صحیح لباس به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

وقتی میخواهید لباسی هماهنگ با همسرتان بپوشید، تیپ موردعلاقه خودتان را از یاد نبرید. سعی کنید در عین حفظ سبک همیشگی‌تان، به ترکیبی ایده‌آل و جذاب با لباس همسرتان دست یابید. جنس لباسی که انتخاب می‌کنید ممکن است کاملا تیپ شما را تغییر دهد.

پس هوشمندانه عمل کنید. از انتخاب لباس‌های دقیقا همجنس و یک رنگ بپرهیزید و یا هرکدام همان جنس را به روشی متفاوت و در جاهای مختلف مورد استفاده قراردهید. برای مثال، اگر همسرتان برای پیاده‌روی عصرانه یک کت جین انتخاب می‌کند ولی شما فکر می‌کنید ممکن است با پوشیدن چنین کتی گرمتان شود، می‌توانید به جای آن یک شلوار جین هماهنگ بپوشید و یا یک کیف جین در دست بگیرید.

  • رعایت چه نکاتی شما را به شیک‌ترین زوج یک مهمانی تبدیل می‌کند؟

عروسی‌ها، مهمانی‌ها و سایر مراسم مشابه، جاهایی هستند که بیشتر از همیشه کنار همسرتان می‌ایستید و وقت می‌گذرانید.

بنابراین بهترین فرصت برای ایجاد یک ست لباس زن و شوهر شیک و هماهنگ است تا همه‌ی نگاه‌ها را به خود جلب کنید و عکس‌هایی خاطره‌انگیز و صمیمی برای قرار دادن در آلبوم‌تان بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.