مجله مد و فشن

رنگ های مخصوص پاییز

رنگ های مخصوص پاییز

خریدرنگ لباس های پاییزی  یک راه عالی برای تجدید و به روز کردن کمد لباس پاییزی شما است. این غیرقابل انکار است که رنگ دارای اثرات تغییر دهنده خلق و خوی است. رنگ های مخصوص پاییز.

رنگ می تواند فورا به یک لباس، درخشندگی خاص و جلوه ای منحصر به فرد بدهد. به جای روی آوردن به مجموعه لباس های مشکی، این رنگ لباس های پاییزی را انتخاب کنید و در کمد لباس پاییزی خود جای دهید. طراحان لباس برای شیک شدن در پاییز از انواع رنگ های پاییزی استفاده می کنند. همه ما عاشق رنگ های پاییزی هستیم. 

 5 نوع از انواع رنگ های پاییزی

  • 1- قهوه ای

قهوه ای بدون شک رنگ مد فصل پاییز است. این طیف رنگی گرم و مجلل پایه جدیدی را برای کمد لباس پاییزی شما فراهم می کند. حتی ظاهری ظریف و در عین حال شیک ایجاد می کند. به جای رنگ مشکی سنتی که اغلب به سمت آن گرایش پیدا می کنید، سایه های غنی قهوه ای را انتخاب کنید. رنگ قهوه ای را در یک چکمه، پیراهن چرمی یا ژاکت امتحان کنید. این رنگ های پاییزی وقتی با رنگ‌هایی مانند برنزه، شرابی و مشکی ترکیب می‌شوند، زیبا و فوق العاده به نظر می‌رسند.


  • 2- طلایی

رنگی که در پاییز زیاد دیده می‌شود و از محبوبیت خاصی برخوردار است. معمولا کسانی که محیط بر آنها تاثیر می‌گذارد، در پاییز لباس‌هایی با طیف طلایی، زرد و یا قهوه‌ای روشن استفاده می‌کنند.

نکته مثبتی که درباره این رنگ پاییزی وجود دارد این است که نیازی به استفاده از جواهرات ندارد.

  • 3- بورگوندی (قرمزهای پر جنب و جوش)

قرمزهای پر جنب و جوشی که در فصول قبلی دیده بودیم به رنگ های بورگوندی و بوردو پررنگ عمیق گفته می شوند. این رنگ لباس پاییزی را از سر تا پا در یک کت یا روی یک ژاکت بافتنی و ست همسان دامن امتحان کنید. ترکیب رنگ ها و بافت ها به دستیابی به ظاهر تک رنگ کامل کمک می کند. بورگوندی همچنین یک به‌روزرسانی رنگی آسان برای لوازم جانبی شما است. کیف با طرح پوست ماری قرمز تیره را به عنوان یک هسته خنثی در مجموعه خود در نظر بگیرید.

  • 4- کرم (شتری)

رنگی که می‌توان آن را کلاسیک خواند.  پس برای انتخاب کت و پالتو در این فصل بسیار مناسب است.

برای ست کردن شتری زیاد نگران نباشید، می‌توانید از تمام رنگ‌های هم خانواده این فصل استفاده کنید و برای تکمیل ست خود از کمربندی با رنگ متضاد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.