مجله مد و فشن

رنگ های مخصوص تابستان

رنگ های مخصوص تابستان

برای تابستان بهتر است از مانتو های آزاد استفاده کنید تا جریان هوا روی سطح بدنتان بر قرار باشد و از تعرق زیاد جلوگیری شود. امروزه این سبک مانتو ها بسیار مد شده اند سعی کنید از طرح هایی انتخاب کنید که چین های فراوان و یا لایه های زیاد نداشته باشند. این طرح ها به دلیل آنکه مقدار زیادی پارچه روی هم قرار میگیرند، باعث گرما می شوند و مناسب فصل تابستان نخواهند بود. رنگ های مخصوص تابستان .

جنس پارچه مانتو نیز بسیار مهم است. به خاطر داشته باشید، برای تابستان مانتوهایی انتخاب کنید که با پارچه هایی خنک و نازک دوخته شده باشند. استفاده از الیاف طبیعی در فصل تابستان بیشتر توصیه میشود. پارچه هایی مانند لینن برای این فصل مناسبند. میتوان طرح های بسیار متفاوت و متنوعی را با این پارچه ها خلق کرد. که علاوه بر راحتی و خنکی لباس، کاملا شیک و به روز باشند. 

چه رنگ لباس هایی مناسب تابستان است؟

فصل تابستان فصل شادمانی و تفریح و سفر است. فصل سرزندگی است. ذات این فصل، پوشیدن

لباس های رنگی در طیف های رنگی مختلف است. با همه این تفاصیر، هر رنگی مناسب تابستان نیست.
گرمای روزهای فصل تابستان می تواند آزاردهنده باشد. باید بدانیم برای رهایی از گرمای فصل تابستان چه بپوشیم و یا چه رنگ لباس هایی را استفاده کنیم.


از رنگ های تیره دوری کنید

 رنگ های تیره، به ویژه رنگ مشکی، گرما را به خودت جذب می کنند. در واقع بازتاب این رنگ ها کم است و پس از تابش خورشید به لباس . انرژی آن را در خود ذخیره می کنند. به همین دلیل باعث میشوند گرما را بیشتر احساس کنیم. بنابراین از پوشیدن این رنگ ها اجتناب کرد.

از رنگ های روشن بیشتر استفاده کنید

بر خلاف رنگ های تیره،  رنگ های روشن انعکاس بالایی دارند. این رنگ ها، نور خورشید و انرژی حاصل از آن را بازتاب می دهند به همین خاطر از احساس گرما جلوگیری می کنند.

رنگ های خنثی را در تیپ خود جای دهید

رنگ هایی مانند خاکستری، سفید و .. در واقع بین گرمی و سردی این رنگ ها تعادل وجود دارد. به همین جهت در این رنگ ها به سادگی سِت می شوند. رنگ های خنثی باعث می شوند توجه به  رنگ اصلی بیشتر شود. بنابراین توصیه می شود که برای فصل تابستان ترکیبی از رنگ های سرد و خنثی را بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.