مجله مد و فشن

رنگ های مخصوص بهار

رنگ های روشن بسیاری وجود دارد که برای بهار و تابستان مناسب هستند.  رنگ های بهاری در ساختار رنگی اش ، تنها رنگ سفید قابل ملاحظه است. در نتیجه رنگ های بهاری ، رنگ های روشن از هر تن رنگ است . به رنگ های بهاری به اصطلاح  رنگ های پاستیالی گفته می شود.

 رنگ های خاکستری .متالیک  و سیاه در پالت رنگ بهار وجود ندارد. در ران وی امسال برخی از طراحان از این قانون پیروی نکردند و از رنگ های خاکستری و برنز در طراحی بهاره خود استفاده کردند. رایج ترین رنگ های پنتون در بهار 2020از خانواده رنگ قرمز و آبی است. رنگ ابی کلاسیک رنگ سال  امسال می باشد.

رنگ های بهاری گرم

این پالت رنگ، شاید جزو استانداردترین پالت رنگ برای بهار باشه،

در این پالت رنگ، رنگ‌ها گرم و روشن ته رنگ زرد و طلایی دارند.

البته فقط رنگ‌ های طلایی نیستن که شامل رنگ‌ های بهاری محسوب میشن.

یک رنگ بهاری میتونه در گرمترین و طلایی‌ترین انتهای پالت بهار قرار میگیره.

مناسبترین رنگ ‌های فصل بهار معمولا رنگ ‌های سبز گرم، زرد، قرمز، نارنجی، صورتی‌های هلویی رنگ و هر سایه قهوه‌ای روشن متمایل به رنگ‌های خنثی رو رنگ‌های بهاری میگن.

دقیق‌تر بخواهیم رنگ‌ های گرم بهاری رو بهتون بگیم شامل: قرمز تیره، مرجانی، قرمز مرجانی، رنگ گل شمعدانی، محمدی، طلایی ملایم، لیمویی، رنگ چرمی ملایم، زرد ذرتی، گوجه‌ای، بژ، رنگ‌های ماسه‌ای، فندقی، شکلاتی و برنزی هستن.

  • رنگ صورتی طاووسی Pink Peacock

این رنگ به سادگی در طراحی لباس‌های مردانه و زنانه به کار می‌رود. تنها یک نکته در مورد این رنگ وجود دارد و آن این است که نمی‌توان حجم زیادی از آن را در یک استایل استفاده کرد.

  • رنگ آبی پرنسسی Princess Blue

آبی رنگی با چگالی بالا، درخشان و سلطنتی است. شما در نحوه‌ به کار بردن آبی پرنسسی در استایل‌ مشکلی نخواهید‌ داشت، چرا که این رنگ بر هر اندامی به زیبایی می‌نشیند.

  • رنگ تافی Toffee

یکی از محبوب‌ترین رنگ‌های بهاری تافی است. یک قهوه‌ای گرم و شیرین که به رنگ چوب است. تافی را با سبز ساقه فلفل، سفید یا مشکی بپوشید.

  • رنگ خزه‌ای Terrarium Moss

خزه‌ای به عنوان دومین رنگ تداعی کننده‌ی طبیعت در لیست پنتون جای می‌گیرد. این انتخاب، نشانگر ادای احترام ویژه‌ی مد به طبیعت است

. رنگ ماسه ای کوبایی

این رنگ ماسه ای کوبایی روشن، نشان دهنده نرمی و در عین حالی زیرکی است. این رنگ برای لباس های سبک دهه ۷۰ بسیار مناسب است. یکی از رنگ های خنثی ایی است که ویکتوری بکهام در طراحی لباس خود استفاده می کند. این رنگ نمونه ای از رنگ های رایج و مشهور می باشد.

  • رنگ مرجانی

یک رنگ گرم و جذاب است. رنگ مرجانی درخشش خاصی دارد و می تواند به تنهایی زیبا و خاص باشد. این رنگ از رنگ های زنانه بهار سال ۲۰۲۰ است که در ران وی امسال به نمایش کشیده شده و توسط شرکت پنتون به عنوان یک رنگ گرم و احساسی توصیف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.