مجله مد و فشن, مجله هایکو

رنگ های خاص برای لاک

لاک زدن و لاک خریدن جزو کارهایی است که خانم ها و دختر خانم ها بسیار به آن علاقه دارند و واقعا انتخاب لاک از بین لاک های متنوع و خوش رنگ کار سختی است .(رنگ های خاص برای لاک )

حتی علاقه به لاک و ناخن های بلند را میتوان در دختربچه های کوچک نیز دید.

انتخاب انواع رنگ ناخن کار بسیار لذت بخشی است. اگرچه که رنگ‌ها و مدل‌های لاک بسیار متنوع هستند و انتخاب از میان آن‌ها کار آسانی نیست، ولی خوشبختانه راه‌های زیادی وجود دارد تا بتوانیم کمی کار را برای خودمان آسان‌تر کنیم. برای انتخاب انواع رنگ لاک ناخن باید به رنگ پوست خود نگاه کنید و لاکی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد، با رعایت این نکته زیبایی و اعتماد به نفستان چندین برابر خواهد شد. البته در انتخاب لاک با توجه به سن خود، باید در مورد رنگ لاک دخترانه و مدل لاک دخترانه و تفاوت آن با رنگ و مدل لاک زنانه نیز اطلاعات داشته باشید.

انواع رنگ لاک برای ناخن کوتاه(رنگ های خاص برای لاک )

1. رنگ‌های مات

رنگ‌های مات علاوه بر اینکه حالت خاص تری به ناخن‌های شما می‌بخشند دارای طیف رنگی بسیار وسیعی نیز هستند و شما می‌توانید بدون نگرانی یکی از رنگ‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

2. لاک قرمز و زرشکی(رنگ های خاص برای لاک)

این یک واقعیت است که لاک قرمز و زرشکی روی هر ناخنی زیبایی خاص خودش را دارد. از یک لاک ساده‌ قرمز تا طرح‌های مختلف با رنگ زرشکی، هر کدام می‌توانند به ناخن‌ها زیبایی بخشند.

3. رنگ‌های مختلف صورتی

خیلی جالبه که بدونیم که انواع لاک‌های صورتی یعنی از صورتی جیغ تا صورتی چرک روی ناخن‌های کوتاه قشنگ شده و می‌تواند زیبا و شیک به نظر برسد.

همانقدر که خانم ها در انتخاب لباس سخت گیر هستند در انتخاب رنگ لاک نیز سخت پسندند زیرا قرار است رنگ لاک را با رنگ لباس شان ست کنند.

ترفند لاک زدن در خانه(رنگ های خاص برای لاک )

1- ناخن هایتان را از هرگونه لاک و چیزهای دیگر به خوبی پاک کنید و با ناخن های تمیز لاک زدن را آغاز کنید.

2- یک لایه برق ناخن به ناخن هایتان بزنید تا از شکستن ناخن  هایتان جلوگیری کرده باشید.

3- حالا باید یک قطره از لاک تان را در مرکز ناخن تان قرار دهید یعنی کمی پایین تر از ریشه ناخن، فرقی نمیکند لاک تان مات باشد یابراق و اکلیلی.

4- در این مرحله باید به آرامی قطره لاک روی ناخن تان را کمی به سمت ریشه ناخن هل دهید.

5- قلم لاک تان را به طور مستقیم از بالا به سمت پایین و تا نوک ناخن بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.