مجله مد و فشن

جوراب ها

چگونه جوراب ها انتخاب کنیم

جوراب هاخوش تیپ شدن با اجزای کوچک یک استایل کار سختی نیست، کافی است کمی دقت به خرج دهیم و انتخاب‌های مناسبی داشته باشیم.

بعضی‌ها از اهمیت جوراب ها در استایل‌شان بی خبرند، شاید هم خبر دارند اما نمیدانند که چقدر این ها می توانند به زیباترشدن استایلشون کمک کنند.و بهتر است که همیشه به این موضوع توجه کننند.

مقدم بر زیبایی، جوراب ها نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت پاهای ما دارند؛ در واقع اگر این رنگی به درد بخور نبودند پوست پاهای ما از قارچ و بیماری  پوستی در امان نبود. پس بهتر است بهانه گرما و … را کنار بگذارید و بعد از خواندن این مطلب بهترین استفاده را از جوراب‌هایتان داشته باشید.

جوراب ها :جوراب ساق بلند (بالای زانو) OVER THE KNEE SOCKS

 جوراب ساق بلند آیتم مورد علاقه کسانی است که نه اهل جوراب شلواری هستند و نه با ساق متوسط! نمایش کش جوراب برای خیلی از ما نمای خوش آیندی نیست، پس از آنجایی که ساق این جورابها تقریبا تا نصف ران را میپوشانند، گزینه مناسبی برای استفاده با دامن کوتاه و میدیوم هستند. معمولا مدل نایلونی یا شیشه‌ای این جوراب ها پرطرفدارترند اما نمونه های ضخیم، بافت دار و طرح دار آنها یک آیتم مرسوم و امروزی است که میتواند به راحتی ظاهر ساده شما را کمی رنگ و لعاب ببخشد. همچنین جوراب ساق بلند ضخیم یکی از مهمترین آیتم  استایل شیک بودن به حساب می آید. در این استایل این جوراب ها یار قدیمی کفش  کانورس هستند، دو آیتمی که با دیدنشان چیزی جز استایل دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی به یادمان نمی آید. 

جوراب ساق کوتاه

جوراب ساق کوتاه یا مچی: این نوع مناسب برای آقایان و خانم های ورزشکار است که باعث می شود در هنگام فعالیت مچ پا و قوزک آن ها دچار تاول زدگی نشود. این مدل برای استایل هایی با شلوارهای پارچه ای ، شلوارک های زنانه و مردانه همچنین دامن خانم مناسب است. می توانید از این نمونه به عنوان یک مدل مناسب برای ست کردن با لباس های رسمی در محل کار استفاده کنید.

جوراب سرپنجه:

این نوع جوراب تنها پنجه پا را پوشانده و در کفش هایی استفاده می شود که فقط پنجه ها را پوشش می دهند تا پا در کفش راحت قرار گیرد.

باید نبایدهایی که هنگام خرید جوراب باید رعایت کنید

خوشبختانه می توانید برای انتخاب جوراب گزینه های مختلفی داشته باشید و یک جوراب زیبا و راحت را انتخاب کنید. در نتیجه بسیار مهم است که در انتخاب جوراب دقت کنید. چون امکان دارد جنس پارچه ویاخیلی چیزهای دیگر برروی پوست شما تاثیر گذار باشد .

قواعد کلی برای انتخاب جوراب

در ابتدا باید جورابهایی را انتخاب کنید که با شلوارهای شما در تناسب کامل باشد. این امر باعث می شود که افراد ظاهر موجه ای از خود به نمایش بگذارند. استفاده از پاپوش های مناسب باعث می شود که شخصیت خود را از طریق آن به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.