مجله هایکو

ست مانیکور

خانم ها برای آرایش و حتی گاهی نظافت قسمت های مختلف بدن خود از ابزارهای مختلفی استفاده میکنند، مجموعه ای از این ابزارها را میتوان با خرید ست مانیکور و پدیکور بزرگ زنانه و دخترانه تهیه کرد و نیاز به تهیه هر ابزار آن به طور جداگانه نداشت.

علاوه بر این ابزارهای مفید، تمامی آنها در یک پک زیبا به شکل یک کیف قرار دارد که علاوه بر چینش مرتب نگهداری و حمل و نقل ان را آسان میکند. دقت کنید که پک این ست دارای طرح و شکل های مختلف و رنگ های گوناگونی است که ارسال طرح و شکل به صورت کاملا رندوم می باشد.

اگر شما هم از جمله خانم هایی هستید که به زیبایی قسمت های مختلف بدن خود از قبیل ناخن و موها اهمیت میدهید و همواره به مرتب کردن لوازم و وسایل خود می پردازید، این ست پدیکور دخترانه میتواند بهترین برای شما باشد، با تهیه آن میتوانید لوازم آرایشی موجود در آن را همیشه تمیز و مرتب در جای خود نگهداری کنید و مانند زمان هایی که از استند وباکس لوازم ارایشی استفاده میکنید، بتوانید خیلی سریع به هرکدام از ابزارهای مورد نیازتان در داخل این پک دسترسی داشته باشید.

آشنایی با ست مانیکور و پدیکور خانگی

قیچی و ناخن‌گیر

دو ابزار ساده که در تمام خانه‌ها و ست ابزار ناخن وجود دارند، برای فرم دادن به گوشه‌های ناخن ها و کوتاه کردن آن‌ها کاربرد دارند.

سوهان یا سنباده

این ابزار هم برای فرم دادن به ناخنها در پدیکور و مانیکور معمولی کاربرد دارد که هر خانمی باید نحوه استفاده از آن‌ را بداند. معمولا هر سوهان و سنباده‌ای دارای دو سمت است که یکی از آن‌ها نسبتا نرم و صاف است که برای صاف و صیقلی کردن ناخنتان مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی دیگر که کمی خشن و زبر است.

بافر ناخن

این ابزار معمولا شکل‌های گوناگونی دارد که البته همه در داشتن حالتی قاشقی شکل یکسان‌اند. از پوشر کوتیکول یا عقب راننده کوتیکول، برای برطرف کردن کوتیکول و پوسته اضافی موجود در روی ناخن در قاعده ناخنها استفاده می‌شود.

پوشر کوتیکول

این ابزار معمولا شکل‌های گوناگونی دارد که البته همه در داشتن حالتی قاشقی شکل یکسان‌اند. از پوشر کوتیکول یا عقب راننده کوتیکول، برای برطرف کردن کوتیکول و پوسته اضافی موجود در روی ناخن در قاعده ناخنها استفاده می‌شود.

گوشت‌گیر یا نیپر

این وسیه مانند یک قیچی مخصوص برای بریدن گوشت و پوست اضافی موجود در اطراف ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از آن، باید خیلی مراقب باشید تا باعث خونریزی و آسیب انگشت‌ها نشوید.

سنگ پا

این بخش را همه با آن آشنایی دارند و فقط مخصوص پدیکور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.