مجله مد و فشن

تاثیر کیف ها براستایل ما

تعداد کیف های شیک و پرکاربرد زیاد هستن، کیف ها جزء یکی از اکسسوری هایی هستن که در عین زیبایی کاربرد زیادی هم دارن.


و برای هر موقعیتی میتونین انواع مختلفی از این کیف ها رو تهیه کنین. به همین دلیل تنوع کیف ها زیاده.

به خاطر ضرورتی که کیف ها دارن، ما هیچوقت از کیف ها سیر نمیشیم و تعداد زیادی از اون ها رو حتما در کمدمون داریم.

امروزه کیف های متنوعی در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید می شوند به صورتی که انتخاب و خرید بین آن ها برای خانم ها تبدیل به یک مساله جدی شده است. پس اگر قصد خرید کیف دارید ، بهتر است در انتخاب کیف دقت کنید و قبل از خرید با برخی مدل های کیف و نکات مهم خرید کیف توجه نمایید .

انواع کیف های زنانه (تاثیر کیف ها براستایل ما )

کیف های پاکت نامه ای :

این کیف ها به این دلیل پاکت نامه ای می گویند که شبیه پاکت نامه هستند و برای مهمانی ها و برنامه های رسمی و نیمه رسمی مناسب هستند.

کیف کوچک با دسته کوتاه:

این کیف های کوچک که دسته کوچکی روی بدنه کیف دارند لازمه هر خانمی است و برای شرکت در مهمانی ها مناسب است . دنیای مد نم نمک توضیح داده است که این مدل کیف ها توانایی بالایی در فاخر و آراسته کردن ست یک خانم دارند. توانایی این کیف ها در همراه شدن با ست های رسمی تا اسپرت ویژگی قابل توجهی هنگام خرید است.

کیف هلالی:

ومیرسیم به کیف های هلالی از چرم یا پارچه های نرم ساخته شده اند و بهمین دلیل حالتی افتاده و خمیده دارند.

کیف های کتابی :

وکیف های کتابی که به شکل مستطیل با ضخامت های متنوع بسیار زیادی هستند . نداشتن هیچ دسته یا بندی باعث میشود آن راباهمه ی انگشتان و کف دست بگیرید.

  • کیف دستی برای زنان لاغر و قد بلند

زنان قد بلند و لاغر خوش شانس ترین افراد هنگام انتخاب سبک های مختلف کیف دستی هستند. آنها می توانند هر شکل و سبکی را از کوله پشتی بزرگ گرفته تا کیف های کوچک و ظریف، کیف های پاکتی یا کیف های دوشی را امتحان کنند. با این حال، به دختران قد بلند و لاغر توصیه می شود از انتخاب کیف های خیلی کوچک خودداری کنند، زیرا احتمالاً باعث بلندتر نشان دادن آنها می شود. بهترین انتخاب برای خانم های قد بلند کیف های متوسط ​​یا بزرگ می باشد.

  • کیف دستی برای کسانی که باسن پهن دارند

وظیفه شما این است که توجه را از باسن به قسمت فوقانی بدن منتقل کنید. بهترین گزینه یک کیف دوشی روشن و رنگارنگ با اندازه متوسط ​​خواهد بود.داشتن بندهای کوتاه اجباری هستند، زیرا کیف باید درست زیر بازو قرار بگیرد. هرگز کیف دوشی ای را انتخاب نکنید که تا قسمت میانی یا در امتداد باسن شما پایین برود، زیرا این امر باعث می شود تا باسن شما بزرگتر دیده شود. همچنین از انتخاب کیف های بزرگ با جزئیات بزرگ خودداری کنید.

  • کیف دستی برای خانم هایی که نیم تنه بزرگ دارند

زنانی که نیم تنه بزرگتری دارند باید کیف های دستی کوچک با دسته های کوتاه را فراموش کنند. باید توجه را به سمت باسن خود معطوف کنید. بنابراین، به دنبال کیف هایی با دسته های بلند تر یا کیف های ظریفی باشید که می توانید آنها را بر روی بازوی خود حمل کنید.

  • کیف دستی برای  زنان ریز و قد کوتاه

قانون اصلی برای دختران ریزاندام فکر کردن در مورد تناسب ها می باشد. دختران ریزاندام باید فقط کیف های کوچک را انتخاب کنند. هرگز با کیف بزرگ شیک وسوسه نشوید، که در آن می توانید دفترچه یادداشت، کیف آرایش و برخی لباسهای اضافی را به همراه داشته باشید. چنین کیف هایی باعث می شود کوتاهتر از آنچه که در ظاهر هستید به نظر برسید. گزینه ایده آل این است که یک کیف کوچک زیبا (روی شانه(دوشی)یا روی بازو) انتخاب کنید. اگر کیف روی شانه خود را انتخاب می کنید، نباید زیر باسن شما قرار بگیرد. در مورد کیف های دوشی، آنها باید در سطح نیم تنه شما آویزان شوند تا بلندتر به نظر برسید.

آنچه مهم است که به یاد داشته باشید یک کیف دستی، صرف نظر از اندازه آن، یکی از مواردی است که شخصیت شما را بیان کند. شما هر روز کیف های خود را حمل می کنید، بنابراین اطمینان حاصل کنید که کیفیت خوبی دارد پس عاقلانه است کیفی را پیدا کنید که واقعاً آن را دوست داشته باشید و کیف شما چیزی راجع به آنچه شما هستید بیان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.